Kontakt Objednávka Kompletace prospektů Montáž výrobků Úvod

MANUÁLNÍ PRÁCE Z DOMU

Chtěli byste začít pracovat doma či si jen přivydělat při svém současném zaměstnání? Máme pro Vás dvě lukrativní nabídky samostatně výdělečných činností, které lze vykonávat doma v čase, který si sami určíte. Jde o jednoduché a nenáročné práce z domu, které jsou vhodné naprosto pro všechny zájemce o domácí výdělek.

Nabídky práce z domu, prezentované na tomto webu, jsou aktuální a funkční. Pokud hledáte spíše manuální výdělečnou činnost, zhlédněte naši nabídku Montáže menších výrobků. Jestliže by se Vám zamlouvala administrativně-manuální činnost, pak je spolupráce formou Kompletace reklamních prospektů právě pro Vás!

Kompletace a montáž výrobků

Jedná se o montáž (skládání) součástek do různých zařízení, případně kompletaci ozdobných a upomínkových předmětů. Druh výrobku záleží na momentální poptávce. Písemná garance odběru!
Odbyt zhotovených výrobků je zajištěn u stálých či nových zákazníků nebo v obchodní síti zahraničního odběratele.
Odměna je přibližně 120,-Kč za jeden složený (zkompletovaný) kus. Pokud zvládnete složit např. 125 kusů za měsíc, Váš výdělek bude činit 15.000,-Kč!

Kompletace reklamních prospektů

Jedná se o kompletaci (skládání), balení a adresování reklamních prospektů, které od nás obdržíte.
Práci budete vykonávat jednoduše dle návodu a instrukcí, které Vám zašleme. Nabídkové prospekty a materiály Vám budeme průběžně dodávat zdarma, podle aktuální poptávky.
Výdělek může při zapracování dosahovat až 18.000,-Kč za kalendářní měsíc.

Moje zkušenosti s firmou jsou velice kladné. Vše zařídili, jak bylo uvedeno v objednávce. Práci jsem obdržela a bez problémů probíhá veškerá komunikace.

Beáta P., Liberec
S firmou jsem spokojen. Práci se věnuji podle svého času, což mi vyhovuje, proto jsem sháněl podobný přivýdělek. Výdělek mám kolem 9.000 Kč.

Karel P., Praha

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
Kontrola proti spamu:
Copyright © 2021 Kompletace-doma.cz | Obchodní podmínky