Kontakt Objednávka Kompletace prospektů Montáž výrobků Úvod
Žádné zvláštní znalosti, podrobné instrukce a smlouva
Materiály pravidelně dodávny zdarma, podle aktuální poptávky
Měsíční výdělek až 18.000,-Kč při zapracování

Kompletace prospektů doma

Jedná se o kompletaci (skládání), balení a adresování reklamních prospektů, které od nás obdržíte. K této výdělečné činnosti nejsou potřeba žádné zvláštní zkušenosti ani znalosti. Práci budete vykonávat jednoduše dle návodu a instrukcí, které Vám zašleme. Pracovat můžete přímo z Vašeho domova.

Nabídkové materiály ke kompletaci Vám budeme průběžně dodávat zdarma, v množství podle aktuální poptávky. Vaším úkolem bude aktivní propagace našich nabídek, skládání reklamních prospektů a jejich vkládání do obálek, následné odeslání na získané adresy od zájemců. Žádný nákup známek ani obálek. Při dodržení pracovního postupu Vám budou bezplatně zasílány poštou společně s adresami reagujícími zájemci.

Pracovní harmonogram si budete určovat sami podle vlastních časových možností. Naším spolupracovníkům nestanovujeme žádné limity ani lhůty, které se týkají vlastního výkonu.

Výše možného výdělku

Peníze vyplácíme vždy ke 12. dni v měsíci. Výdělek se může pohybovat v rozmezí 10.000,-Kč až 18.000,-Kč při zapracování za kalendářní měsíc. Výše výdělku závisí zejména na Vašem úsilí, stejně jako při vykonávání každé jiné samostatné činnosti. Práci lze vykonávat na hlavní činnost, ale i jako přivýdělek, je vhodná také pro nezaměstnané, studenty, důchodce nebo maminky na MD.

Jak začít pracovat

Pokud stojíte o spolupráci s naší firmou formou této samostatně výdělečné činnosti, vyplňte objednávkový formulář a uhraďte požadovanou platbu. Poté od nás do 10-ti pracovních dnů obdržíte zásilku, která bude obsahovat všechny podklady potřebné k zahájení činnosti, podrobný návod, smlouvu o zprostředkování a sadu reklamních materiálů pro rozjezd.

Za tuto první sadu a naše služby musíme žádat návratnou zálohu ve výši 1.100,-Kč. Záloha Vám bude vrácena dle smluvních podmínek společně s výdělkem. Jedná se o jednorázovou úhradu a žádné další poplatky nevyžadujeme. Po obdržení první zásilky od naší firmy můžete začít ihned pracovat.

Hledala jsem přivýdělek k mateřské a díky této firmě montuji ozdobné předměty už druhým rokem a nemůžu si stěžovat. Mockrát děkuji a doporučuji!

Helena L., Rokycany
S firmou jsem spokojen. Práci se věnuji podle svého času, což mi vyhovuje, proto jsem sháněl podobný přivýdělek. Výdělek mám kolem 9.000 Kč.

Karel P., Praha

Objednávkový formulář

Pro objednání zásilky s potřebnými materiály vyplňte formulář. Cena za poskytnuté podklady a služby je 1.100,-Kč.
Po odeslání formuláře obratem obdržíte pokyny k platbě a dalšímu postupu na zadaný e-mail.

Jméno:
Příjmení:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Telefon:
Kliknutím na odeslat souhlasíte s obchodními podmínkami,
potvrzujete jejich přečtení a současně sovu plnoletost.
Copyright © 2024 Kompletace-doma.cz | Obchodní podmínky