Kontakt Objednávka Kompletace prospektů Montáž výrobků Úvod
Manuální práce z domu vhodná pro každého, bez omezení
Žádný vlastní prodej, písemná garance odběru hotových výrobků
Měsíční výdělek až 15.000,-Kč při zapracování

Montáž výrobků v pohodlí domova

Jedná se o montáž (skládání) součástek do různých zařízení, případně kompletaci ozdobných a upomínkových předmětů pro zahraniční firmy. Druh výrobku záleží na momentální poptávce. Kompletní činnost je možné vykonávat přímo z domova nebo v domácích dílnách. Vaše práce bude jen samotné skládání jednotlivých součástek. Všechny potřebné části a nástroje Vám budou průběžně dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Dodávka probíhá poštou a poštovné je hrazeno zpětně, vždy s výdělkem.

Odbyt zhotovených výrobků je zajištěn u stálých či nových zákazníků nebo v obchodní síti zahraničního odběratele. Nebude tedy od Vás vyžadována žádná distribuce ani prodej!

Po obdržení jednotlivých částí je možné ihned začít se sestavováním podle podrobného návodu, případně zhotoveného vzorku, který slouží jako předloha. Je to jednoduchá výroba spočívající pouze ve skládání (kompletaci) několika částí výrobků. Z tohoto důvodu můžete činnost vykonávat z domu bez potřeby výrobní dílny. Jde o předměty menších rozměrů, se kterými se dobře manipuluje.

Výše možného výdělku

Domácí pracovník obdrží odměnu vždy za počet zhotovených kusů, které projdou kontrolou a odpovídají normě. Záleží pouze na Vás, kolik těchto předmětů a v jakém čase zhotovíte, jejich počet není omezen. Např. u kompletace součástek je výdělek přibližně 120,-Kč za jeden složený (zkompletovaný) kus. Po zapracování lze zhotovit 1 až 2 výrobky za hodinu. Pokud zvládnete zkompletovat např. 125 kusů za měsíc, Váš výdělek bude činit 15.000,-Kč! Jeho výše záleží na Vaší iniciativě a času, který chcete této samostatné výdělečné činnosti věnovat. Práci lze vykonávat jako hlavní činnost, je vhodná i jako přivýdělek při zaměstnání, pro nezaměstnané, důchodce, matky na MD a studenty.

Jak postupovat

Máte-li zájem o tuto nabídku, vyplňte níže uvedený objednávkový formulář a uhraďte požadovanou platbu. Poté Vám nejdéle do 10-ti pracovních dnů odešleme první zásilku, která bude obsahovat všechny potřebné tiskové podklady, kontakty, instrukce k zahájení činnosti, podrobný návod k dalšímu postupu a další důležité náležitosti.

U všech typů domácí výroby, kde se zasílají pracovníkům součástky ke kompletaci, je od dodavatele žádána záloha za poskytnutí těchto součástek. U domácí práce není možné kontrolovat pracovníky přímo na pracovišti jako v běžných dílnách a výrobní materiál je nutné zasílat nebo rozvážet k jednotlivým domácím výrobcům. Tím vzniká určité riziko, proto je vždy žádána tato záloha.

Naše náklady a cena za poskytnuté služby a podklady činí 1.050,-Kč s DPH. V ceně je zahrnuto i poštovné, balné a pozdější poradenství pro Vás při vykonávání této činnosti.

Hledala jsem přivýdělek k mateřské a díky této firmě montuji ozdobné předměty už druhým rokem a nemůžu si stěžovat. Mockrát děkuji a doporučuji!

Helena L., Rokycany
Objednal jsem si práci z domu přes tyto web. stránky a firma vše vyřídila v pořádku, práce došla v termínu včetně smlouvy a slibovaného materiálu.

Martin D., Olomouc

Objednávkový formulář

Pro objednání zásilky s potřebnými podklady vyplňte tento formulář. Cena za poskytnuté podklady a služby je 1.050,-Kč.
Po odeslání formuláře obratem obdržíte pokyny k platbě a dalšímu postupu na zadaný e-mail.

Jméno:
Příjmení:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
E-mail:
Telefon:
Kliknutím na odeslat souhlasíte s obchodními podmínkami
Copyright © 2020 Kompletace-doma.cz | Obchodní podmínky